Nejlepší projekty v personalistice za rok 2013

Minulý týden v Praze proběhlo udělování cen čtrnáctého ročníku soutěže HREA - Excellence Award(R) organizované neziskovou společností People Management forum (PMF). Tato soutěž oceňuje nejlepší projekty v oblasti personální práce.

Neuro lingvistické programování pro řídící pracovníky

Neuro lingvistické programování je moderní způsob jak se stát takovým úspěšným jedincem. Jak se stát lídrem pro své lidi, nenahraditelným manažerem pro svou firmu.

Kreativita vs. zkušenost. Co je důležitější?

Kreativní zaměstnanec je v určitých profesích naprostou nezbytností. Na správné pozici je tahounem změn a inovací. Zkušený zaměstnanec je spíše nohama na zemi a uvádí inovace v život.

Prokratinace a její vliv na výkon zaměstnance

Chorobné odkládání úkolů, aneb prokrastinace, může ve svých extrémních formách zaměstnance zcela zneschopnit. Naučte se s ní bojovat a pracovat efektivně!

Je vysoké IQ opravdu zárukou kariérního úspěchu?

Fenomén IQ v loňském roce oslavil již 100 let existence. Jako každý teoretický koncept také během let dospěl... a zestárl. Je tedy IQ stále aktuálním konceptem nebo bychom se měli věnovat jiným charakteristikám?

Práce na vynutitelné minimum

Lidé pro nás pracují na vynutitelné minimum, pro někoho jiného pak rádi a na maximum. V čem to je?