Nejlepší projekty v personalistice za rok 2013

Minulý týden v Praze proběhlo udělování cen čtrnáctého ročníku soutěže HREA - Excellence Award(R) organizované neziskovou společností People Management forum (PMF). Tato soutěž oceňuje nejlepší projekty v oblasti personální práce.

Na prvním místě se umístila společnost Foxconn CZ s.r.o. s projektem "Společnost bez hranic" na podporu zahraničních zaměstnanců. Druhé místo obsadila společnost Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech s.r.o. s projektem "ONE TEAM", který měl za úkol zlepšit adaptaci a integraci agenturních pracovníků. Třetí místo získal Městský úřad Žďár nad Sázavou s projektem "Byl jednou jeden úřad", který řeší budování důvěry a vztahu ke klientům i zaměstnancům.

Zdroj: Česká tisková kancelář, www.protext.cz

další články na téma: marketing, management, motivace, personalistika, práce, ocenění, projekty