Růst mezd zpomaluje

Hrubá mzda v podnicích loni rostla průměrně o 3,4 procenta, zatímco v roce 2010 byl růst dvojnásobný. Předloni nárůst činil 4,2 procenta, vyplývá z průzkumu Česko-německé obchodní a průmyslové komory mezi více než 22 000 zaměstnanci ze zhruba 80 podniků v ČR.

HR Klub má nově své promotéry

Od prosince loňského roku se v Praze, Brně a Ostravě můžete potkat s promotéry HR Klubu.

Rozjel vlastní podnikání v jedenácti letech

Jedenáctiletý Tomáš Vejmola si přál koupit počítač, ale rodiče mu toto přání nechtěli splnit. Rozhodl se tedy si na něj sám vydělat.

Jaké to je překládat Sorose?

V pondělí 10. února se v Praze uskuteční přednáška prof. Tonkina z Hartfordské univerzity na téma Překládat Sorose: Paměti jako výzva pro překladatele a také křest knihy Tivadara Sorose Maškaráda kolem smrti.

LinkedIn zpoplatní zasílání hromadných zpráv ve skupinách

Od úterý 14. ledna budete muset začít platit za zasílání hromadných zpráv ve skupinách na LinkedIn.

j_h.jpg

Představení koordinátora klubu

Představení Jana Halma, nového koordinátora klubu.