Nová vedoucí kontaktního centra Zuno Bank

Vedoucí kontaktního centra online banky Zuno se stala Iveta Masrnová (32), která v této online bance působí již od roku 2010.

Nejlepší projekty v personalistice za rok 2013

Minulý týden v Praze proběhlo udělování cen čtrnáctého ročníku soutěže HREA - Excellence Award(R) organizované neziskovou společností People Management forum (PMF). Tato soutěž oceňuje nejlepší projekty v oblasti personální práce.

Nová manažerka externí komunikace v Tesco Stores, a.s.

Jitka Plchová (34) se stává novou manažerkou externí komunikace ve společnosti Tesco. Po rodičovské dovolené zde naváže na několikaletou práci v oblasti komunikace a na zkušenosti, které získávala ve společnostech Mondelez, Eurotel či PR agentuře EMC.

Jak sestavit a vést tým složený z osobností

Jako personální konzultantka se setkávám s přáním firem: „Potřebujeme skutečné osobnosti, potřebujeme výrazné lidi s názorem, potřebujeme samostatné a samostatně myslící osobnosti, ...“

360° zpětné vazby

360° zpětná vazba - pro někoho úžasný nový trend v řízení lidských zdrojů, pro jiného stres z blížícího se hodnocení