Den firemního dobrovolnictví

Víte, že 16. květen je Den firemního dobrovolnictví? Zapojíte se s Vaší společností do této bohulibé činnosti?

Ejčárova soutěž o knihu má svého výherce

Kniha Muži nepláčou? má již svého majitele. Do soutěže knihu věnoval náš partner nakladatelství Portál.

Nová manažerka externí komunikace v Tesco Stores, a.s.

Jitka Plchová (34) se stává novou manažerkou externí komunikace ve společnosti Tesco. Po rodičovské dovolené zde naváže na několikaletou práci v oblasti komunikace a na zkušenosti, které získávala ve společnostech Mondelez, Eurotel či PR agentuře EMC.

Dluhová problematika z pohledu zaměstnavatele a zaměstnance

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje pořádá 19. 5. v Ostravě seminář Dluhová problematika z pohledu zaměstnavatele a zaměstnance.

Google spustí klub internetových podnikatelů

Český Google se nechal inspirovat Seznamem.cz a zakládá vlastní internetovou skupinu. Sdružovat má kromě velkých i malé a střední podnikatele.

Ejčárova soutěž o knihu Muži nepláčou?

Jako každý měsíc vám Ejčár přináší soutěž o knihu, tentokrát Muži nepláčou? z edice Rádci pro zdraví nakladatelství Portál.