SOUTĚŽ O KNIHU: Tréma a jak ji překonávat

Již v minulém týdnu jsme vám přinesli článek o tom, jak překonávat trému a slíbili jsme vás soutěž o knihu z nakladatelství Portál od Gilberta Garibala Tréma a jak ji překonávat.

Nejprve něco málo o knize a jejím autorovi, abyste věděli, o co vlastně soutěžíte!

Gilbert Garibal získal doktorát z filozofie na pařížské univerzitě, studoval psychosociologii a věnoval se psychoanalýze. Zabývá se poradenskou činností, pořádá semináře a školení v oblastní profesní komunikace. Je autorem mnoha odborných i populárně naučných publikací na téma stresu, kontroly, trémy a sebedůvěry.

Kniha je založena na řadě kazuistik, přináší analýzu chování, popisuje všechny mechanismy trémy, s humorem nabízí podněty k jednání. Čtenář se naučí jednoduché metody k uvolnění, jak ovládat hlas, kontrolovat gesta, osvojí si způsob krátkého slovního vystoupení a to, jak se důvěryhodně prezentovat před posluchači.

Kniha je rozdělena do osmi kapitol:

• Co je to tréma?!
  • U-vol-ně-te se!
  • Tréma v různých situacích
  • Tolik emocí!
  • Objevte znovu své tělo
  • Pozitivní naladění
  • Využívání času
  • Změňte úhel pohledu

A na co se vás ptáme?

Jedná se spíše o soutěž anketní a otázka zní takto: Do jaké pro vás nejděsivější situace vás přivedla tréma???

Odpovědi posílejte do 1. 11. 2013 na e-mail: hrklub@seznam.cz

Z odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží knihu Tréma a jak ji překonávat.

Za věnování knihy do soutěže děkujeme našemu partnerovi nakladatelství Portál.