Veletrh Památky 2013

Historický Průmyslový palác na Výstavišti v pražských Holešovicích nabídne 3. až 5. října již druhý ročník unikátního specializovaného veletrhu PAMÁTKY 2013. Rekonstrukce památkových souborů a objektů, jejich financování a současné využití a též odkaz našich předků a podpora uměleckého řemesla – to jsou základní témata veletrhu.

Záštitu nad veletrhem poskytly: Ministerstvo kultury ČR; Ministerstvo pro místní rozvoj ČR; Národní památkový ústav; Kardinál Dominik Duka OP, arcibiskup pražský, primas český; Asociace krajů ČR; Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska; Fakulta architektury ČVUT; Asociace majitelů hradů a zámků; Národní technické muzeum a nově též Hlavní město Praha a Federace židovských obcí v ČR.

Veletrh je otevřen ve čtvrtek a pátek 3. a 4. 10. vždy od 9 do 17 hodin, v sobotu 5. 10. od 9 do 15 hodin.

Tip: při registraci předem na www.incheba.cz/pamatky ušetříte na vstupném 50% (bude vás stát pouze 50,- Kč).

Informace o programu a celé akci nalezneze zde.