Partners mají novou ředitelku HR a vzdělávání

KudrnováNovou ředitelkou HR se na konci roku 2013 ve společnosti Partners Financial Services stala Gabriela Kudrnová (30). Do její kompetence spadají oblast náboru pro distribuční síť Partners, systém vzdělávání poradců a manažerů Partners, kontrolní systém Watch Dog 2.0, vedení Etického výboru a také spolupráce s vysokými školami.

Pozice byla nově vytvořena, dříve oddělení patřilo pod úsek Operations, z kterého se z důvodu rozšíření agendy vyčlenilo.

Gabriela Kudrnová působí v Partners od založení společnosti v roce 2007. Až do roku 2010 se věnovala finančnímu poradenství na pozici Team Manager, následně přešla pod centrálu jako projektová manažerka a ředitelka vzdělávání. Svou profesní kariéru zahájila jako asistentka vedení, nejprve ve společnosti Koh-i-noor, pak ve společnosti Fincentrum. K finančnímu poradenství se dostala ve společnosti OVB, kde působila tři roky.

Zdroj: www.partners.cz