Ejčárova soutěž o knihu Komunikace bez zábran

Ejčár vám přináší soutěž o knihu od našeho partnera nakladatelství Portál. Tentokrát se jedná o knihu od autorky Barbary Berckhan Komunikace bez zábran.

Kniha nese podtitul Jak se naladit na společnou vlnovou délku a věnuje se mnoha nástrojům úspěšné komunikace.

• Pozornost
  • Společná vlnová délka
  • Uznání
  • Diplomacie

Kniha je psána pro čtenáře, kteří se potřebují zdokonalovat v komunikace na pracovišti (manažeři, obchodní zástupci, asistentky apod.), nebo dosud mají problémy jednat s různými, často i obtížnými, stranami.

O autorce:
Barbara Berckhan působí více než dvacet let jako komunikační koučka a zároveň píše knihy na téma komunikace a koučování.

Soutěžní otázka zní: V kterém roce se Barbara Berckhan narodila?

Odpovědi zasílejte do 31. 1. 2014 na e-mail redakce@hr-klub.cz, nezapomeňte připojit Vaše jméno a zaměstnavatele. Ejčár se těší na vaše odpovědi!!!!