Červencové Letní dílny jsou za námi

17. července 2014 se Everesta otevřela hostům jak z řad HR Klubu, tak i dalších personalistů, personalistek a příznivců práce s lidmi. Konaly se dílny Klubu a to hned v pěti vydáních. I přes hic, který celý den panoval, se účastníci čile pustili do nabízených témat a dá se řící, že z nich nenechali ani drobeček.

Obzvláště dílna Work Life Balance s panem doktorem Jeronýmem Klimešem pokračovala i dlouho po poledni a účastníci zaujatí výkladem nic nedbali nachystaných pochoutek, které doplňovaly odpolední networking.

Na dílnách jsme dále řešili téma pracovní doby a překážek v práci – z pohledu práva tuto problematiku osvětlila JUDr. Renáta Jindrová. Průzkumem mezi zaměstnanci nás provedl Ing. Jiří Bábek a jak si zapamatovat cokoliv a vůbec tréninkem mozku se zabývala Mgr. Dana Hrbáčová.

Naše sesterská společnost Eyrie je už tradičním hostem na dílnách Klubu a ani tentokrát nesměla chybět. Ing. Iva Sehnalová představila účastníkům své dílny Self Koučink, jako variantu využití koučovacího přístupu a způsob motivace a rozvoje sebe sama.

Během diskuse jsme dospěli k názoru, že jde o metodu vhodnou především pro ty, kteří už mají s koučinkem zkušenost, ale některé techniky je možné jistě využívat i bez toho. Kupříkladu rozdělit si práci na menší části, které jednotlivě snáze zvládneme, prospěje jistě každému.

Červencové dílny jsou za námi a my se už teď těšíme na srpnové pokračování. Těšíte se taky?